Choď na obsah Choď na menu

Wracaj do sił jak najszybciej!

2. 1. 2024

Trener Arsenalu Arteta był bardzo rozczarowany po porażce 1:2 z Fulham. Uważa, że to najgorszy występ Arsenalu od początku sezonu.

Odwiedzając Fulham, Saka otworzył wynik drużyny gości, mając na sobie swoje ostatnie koszulki piłkarskie w 2023 roku, ale londyńskiej drużynie nie udało się utrzymać przewagi. W 29. minucie Raul Jimenez strzelił decydującego kopa, pokonując bramkarza Rayę i wyrównując wynik dla Fulham. Występ Arsenalu był słaby w drugiej połowie, a Arsenal zapłacił cenę za błąd w obronie po rzucie rożnym w 59. minucie. Według statystyk Arsenal w ostatnich meczach stracił 4 gole po rzutach rożnych.

Arsenal dobrze rozpoczął sezon, zwłaszcza występ Rice'a w koszulka Arsenal, który podekscytował wielu fanów. Jednak z powodu słabych wyników w ostatnich rundach wydaje się, że w wyścigu o tytuł strzelili sobie w stopę. Jeśli wkrótce nie wrócą, ich marzenie o mistrzostwie legnie w gruzach wcześniej niż w zeszłym roku.